اخبار فوری
خانه / آمار و اخبار / پارسال از هر ۳۸۴ برنده ی لاتاری ایران یکی از این مرکز بوده! – آمار برندگان لاتاری ۲۰۱۵

پارسال از هر ۳۸۴ برنده ی لاتاری ایران یکی از این مرکز بوده! – آمار برندگان لاتاری ۲۰۱۵

با سلام خدمت همراهان همیشگی،

برنامه لاتاری سال پیش یکی از شلوغترین ساهای لاتاری در تمام کشورها بود. پیش بینی میشود امسال تعداد شرکت کنندگان بیشتر از قبل باشد.

آمار برندگان لاتاری سال ۲۰۱۵ برنامه ویزای DV-2017

بر اساس انتشار رسمی و دولتی اداره مهاجرت آمریکا هنوز آمار و تعداد پرونده و برندگان دوره های DV-2016 و DV-2017 اعلام نشده است و احتمالا تا ۶ ماه دیگر اعلام شود ولی با توجه به تعداد شرکت کنندگان هرسال میتوان پیش بینی کرد که حدودا چه تعداد از هر کشور به عنوان برنده انتخاب خواهند شد. همچنین اگر تعداد برندگان را تقسیم بر شرکت کنندگان کنیم میتوان درصد احتمالی برنده شدن برای هر فرم را حساب کرد. در پایین این محاسبه را انجام دادیم.

صفحه ای که اداره مهاجرت تعداد آمارها را اعلام میکند: اینجاست

همچنین میتوانید آمار دقیق و به تفکیک کشورها در سه دوره ی ۲۰۱۳, ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ را از اینجا دانلود کنید.

آمار شرکت کنندگان لاتاری و برندگان ایرانی

بر اساس پیش بینی و با توجه به آمارهای سال قبل (بدون احتساب رشد هرساله) تعداد شرکت کنندگان در لاتاری از ایران ۹۴۰هزار فرم بوده. که تبعا مثل هرسال و حتی بیشتر از هرسال تعداد مردودین قبل از قرعه کشی بین ۳۴ تا ۴۵ درصد تخمین زده شده! برای اطلاع بیشتر اینجا را بخوانید.

و تعداد برندگان لاتاری از ایران ۵۰۰۰ نفر بوده. این تعداد در دو دوره ی قبل نیز ۴۹۹۸ پرونده ی برنده بوده.

همچنین تعداد شرکت کنندگان از همه ی کشورهای دارای سهمیه بین ۱۴ تا ۱۵ میلیون پرونده بوده و تعداد صدور ویزای دائم به برندگان هرساله ۵۰هزار عدد میباشد.

احتمال برنده شدن در لاتاری

با یک حساب ساده میتوان فهمید که احتمال برنده شدن برای هر پرونده ۳ دهم درصد است یعنی از هر ۲۹۰ پرونده در جهان یک نفر برنده میشود. اما میتوان این را کمی دقیقتر کرد. با احتساب آمارهای ایران احتمال برنده شدن هر پرونده ی ایرانی در لاتاری از هر ۱۸۸ نفر یک پرونده (یا ۵ دهم درصد) بوده است. از میانگین جهانی بیشتر است زیرا تعداد شرکت کنندگان از ایران بیشتر و سهمیه ی ایران نیز بسیار بیشتر است. (بیشتر از کشورهای آمریکای لاتین و اروپایی و شرق آسیا)

شما میتوانید این احتمال را بیشتر کنید! چطور؟! در ادامه بخوانید…

احتمال برنده شدن در لاتاری از طریق رویای آمریکا

با توجه به شرایط هر پرونده ثبت نام از طریق ما بطور کلی میتواند ۳۰ درصد احتمال برنده شدن برای هر پرونده را افزایش دهد، اما برای پرونده های افراد متاهل این آمار ۸۰درصد است و برای افراد مجرد بین ۱۸ تا ۲۱ سال این احتمال باز هم بیشتر است. توضیح اینکه چرا اینطور است را در این پست بطور کامل توضیح دادیم، حتما بخوانید! درواقع ما جادوگری بلد نیستیم و پارتی هم نداریم! لطفا این پست را بخوانید!

در نتیجه از طریق رویای آمریکا احتمال برد شما بجای هر ۱۸۸ نفر یکی به احتمال ۱۳۲ نفر یکی کاهش پیدا میکند یعنی شما شانس برنده شدن بیشتری دارید.

اما آمار جالبتر که داخلی تر و واقعی تر است نسبت برندگان ما به اعضای زیر مجموعه ی ماست:

تعداد شرکت کنندگان لاتاری پارسال از طریق ما ۷۳۲ نفر بوده که در این بین ۱۳ برنده ی خوش شانس داشتیم! این یعنی ۱٫۷۷ درصد اعضای ما برنده هستند! برای مثال اگر امسال هزار شرکت کننده داشته باشیم ۱۷ یا ۱۸ نفر برنده خواهند بود! احتمال برنده شدن شما در مجموعه ی ما از هر ۵۶ نفر یک نفر میباشد! این عدد از احتمال برنده شدن شما خارج از این مجموعه بسیار بهتر است.

و حالا ۱۳ نفر برنده در بین ۵۰۰۰نفر برنده ی لاتاری از ایران یعنی از هر ۳۸۴ نفر برنده ی لاتاری از ایران یک نفر از طریق رویای آمریکا برنده شده! و ما به این آمار افتخار میکنیم.

برندگان سال پیش رویای آمریکا

با توجه به قوانین و سیاست های حمایت از کاربران (هم در زمینه ی ارسال ایمیل و هم نگهداری مشخصات)  قبل از نمایش اسناد برندگان لاتاری در وبسایت، از عزیزان اجازه ی کامل این کار را گرفته و سپس انتشار خواهیم داد. از ۱۳ برنده ی سال پیش تنها دو نفر از عزیزان مشکلی با انتشار سند برنده شدنشان نداشتند (که البته فقط نام کوچک آنها نمایش داده شده) و ۴ نفر از بزرگواران هم متاسفانه امکان تماس با آنها را نداشتیم و باقی عزیزان هم با اینکار راحت نبودند. به هرصورت پرونده ی  دو نفر از برندگان سال پیش آورده شده:

آقا سعید از رشت
آقا سعید از رشت

 

آقا محمد و خانواده محترم از تهران
آقا محمد و خانواده محترم از تهران

 

ثبت نام لاتاری امسال

با آرزوی موفقیت و شادکامی روز افزون شما

رویای آمریکا

همچنین چک کنید

لاتاری

آخرین مهلت ثبت نام در لاتاری DV2019

با توجه به اتمام مهلت ثبت نام لاتاری در روز چهارشنبه ۱ آذر ماه ۹۶ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهم!

برای دریافت اخبار مهم و ضروری لاتاری، اطلاع از برنده شدن، قرعه کشی دوباره، اطلاعیه های مهاجرت برای فارسی زبانان و همچنین تخفیف های ویژه

ایمیل خود را وارد کنید

 

(ایمیل ها فقط از طریق فیدبرنر گوگل ارسال میشود و همیشه میتوانید لغو اشتراک کنید)