اخبار فوری
خانه / آمار و اخبار / تاریخ های ثبت نام لاتاری به چه معناست؟ لاتاری dv2018 یا ۲۰۱۶ ؟؟
دی وی لاتاری

تاریخ های ثبت نام لاتاری به چه معناست؟ لاتاری dv2018 یا ۲۰۱۶ ؟؟

تاریخ های مختلفی برای قرعه کشی لاتاری اعلام میشود که گاهی باعث سردرگمی مردم میشود. در اینجا توضیح کاملی خواهیم داد که برای همیشه موضوع تاریخ های مربوط به لاتاری شفاف سازی شود.

برنامه DV-2018 چیست؟

لاتاری یک قرعه کشی دولتی سالانه است که هرسال برگذار میشود اسم این قرعه کشی Diversity Visa Lottery به معنی قرعه کشی ویزای گوناگونی درواقع کلمه ی لاتاری به معنی قرعه کشی میباشد و ارتباط مستقیمی به گرین کارت و ویزا ندارد و یک کلمه ی عمومیست.

دو حرف DV از مخفف همان واژه آمده اند و سالی که در انتها آمده ‌DV-2018 سالیست که شما در آمریکا حضور خواهید یافت درواقع سالیست که در صورت برنده شدن و انجام کارهای آن وارد خاک آمریکا شده اید و ویزا دریافت کرده اید. میدانید که پروسه ی مصاحبه و مهاجرت و وارد خاک آمریکا شدن میتواند یک سال یا بیشتر طول بکشد.

همه ی برنامه های لاتاری که عنوانشان با حروف DV آغاز میشود در دو سال قبل از آن عدد برگذار میشود. همراهان رویای آمریکا میدانند، یعنی DV-2018 در سال ۲۰۱۶ برگذار میشود. DV-2017 در سال ۲۰۱۵ برگذار شد و برنامه DV-2016 در سال ۲۰۱۵ و همچنین الی آخر…

لاتاری ۲۰۱۶ آیا لاتاری امسال است؟

درواقع اشاره به لاتاری ۲۰۱۶ گرین کارت آمریکا اشاره به همان برنامه ی DV-2018 میباشد. که در سال ۲۰۱۶ ثبت نام کرده، در سال ۲۰۱۷ نتیجه اعلام میشود و کارهای مهاجرت آن انجام میشود و نهایتا در سال ۲۰۱۸ وارد خاک آمریکا خواهید شد.

هم اکنون برندگان DV-2016 رویای آمریکا وارد خاک آمریکا شدند، ایشان در سال ۲۰۱۴ ثبت نام کردند. اگرچه پرونده ها خیلی صاف و منظم نیست ممکن است برای کسی کمی طولانی تر شود و برای اشخاصی زودتر انجام شود.

منظور از لاتاری ۱۳۹۵ چیست؟

خب تاریخ هایی که گفتیم همه میلادی بودند، لاتاری ۲۰۱۶ که همان دیوی ۲۰۱۸ است را لاتاری سال ۹۵ میگویند! البته بعد از اواسط دی ماه هر سال شمسی سال میلادی جدید آغاز میشود.

 

نمایی از شهر سن آنتونیو
نمایی از شهر سن آنتونیو

دقیقا چه روزی رسیدهای ثبت نام لاتاری امسال ارسال میشود؟

تاریخ ثبت نام لاتاری و رسید های کانفیرمیشن نامبر عزیزانی که ثبت نام خود را نهایی کرده اند از تاریخ ۴ اکتبر یا همان ۱۳ مهر (یعنی فردا) ساعت ۸ شب به بعد ارسال خواهد شد.

بعد از این تاریخ همه ی ثبت نام ها بعد از تایید نهایی رسید خواهند داشت و شماره پرونده ی آنها در سریعترین زمان ممکن بسته به شلوغی آن روز برای عزیزان ارسال خواهد شد.

هر سال یک اکتبر ارسال رسید ها آغاز میشد ولی امسال استثناعن اداره مهاجرت آمریکا آنرا ۴ روز عقب انداخت.

 

اگر سوااتی در مورد لاتاری دارید بخش سوالات متداول را مطالعه کنید.

همچنین برای ثبت نام لاتاری امسال هرچه زودتر اقدام کنید… زمان زیادی باقی نمانده.

ثبت نام لاتاری

همچنین چک کنید

لاتاری

آخرین مهلت ثبت نام در لاتاری DV2019

با توجه به اتمام مهلت ثبت نام لاتاری در روز چهارشنبه ۱ آذر ماه ۹۶ …

3 دیدگاه ها

  1. رویای آمریکا

  2. سلام ميخواستم بدونم كل هزينه خدمات شما چقدر است؟ و چگونه ميتوانم با شما ارتباط مستقيم پيدا كنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهم!

برای دریافت اخبار مهم و ضروری لاتاری، اطلاع از برنده شدن، قرعه کشی دوباره، اطلاعیه های مهاجرت برای فارسی زبانان و همچنین تخفیف های ویژه

ایمیل خود را وارد کنید

 

(ایمیل ها فقط از طریق فیدبرنر گوگل ارسال میشود و همیشه میتوانید لغو اشتراک کنید)