اخبار فوری
خانه / شرایط شرکت در لاتاری
ثبت نام لاتاری DV2019
ثبت نام لاتاری DV2019

شرایط شرکت در لاتاری

افرادشرایط شرکت قرعه کشی لاتاریی که میخواهند در قرعه کشی لاتاری شرکت کنند باید حداقل یکی از دو شرط زیر را داشته باشند:

  • مدرک دیپلم یا بالاتر داشته باشند.
  • در صورتیکه زیر دیپلم هستند، بایستی دو سال سابقه کار تخصصی طی ۵ سال اخیر داشته باشند.

 

در صورتیکه یکی از دو شرط فوق را دارید، میتوانید براحتی در این برنامه شرکت کنید.

برای ثبت نام در لاتاری بایستی فرم های مربوط به شرایط خودتان (مجرد، متاهل، مطلقه و بیوه) را تکمیل کنید. این فرمها حاوی اطلاعات فردی و تحصیلی شما میباشد. همچنین به همراه این فرم بایستی یک قطعه عکس نیز ارسال نمایید.

عکس استاندارد برای لاتاری

یک قطعه عکس (تناسب ۵ در ۵ یا۶۰۰ در ۶۰۰ پیکسل)، با زمینه سفید که در آن فرد کاملاً رو به دوربین باشد.

برای بانوان ایرانی، تصاویر باحجاب و پوشش اسلامی قابل قبول می باشد.

در تصویر از هیچگونه کلاه، عینک آفتابی، و هر چیز غیر متعارفی که باعث پوشاندن سر و صورت باشد استفاده نشود.

برای تهیه این عکس، بهترین راه مراجعه به عکاسی و تهیه یک عکس جدید میباشد. از عکاس بخواهید فایل عکس شما را روی CD یا فلش مموری بزند و به شما بدهد.

همچنین میتوانید عکس خود را از طریق اسکنر اسکن کرده و برای ما ارسال کنید که باید عکس تمیز و شفاف باشد.

عزیزان فقط شرایط عمومی عکس را رعایت کنند تیم ما بعد از دریافت عکس شما متناسب با برنامه لاتاری عکس شما را اصلاح خواهد کرد.

برای راهنمایی تهیه عکس استاندارد و راهنمایی برای تهیه عکس در خانه با دوربین شخصی به صفحه عکس استاندارد لاتاری مراجعه کنید.

شرایط تکمیل فرم لاتاری برای افراد مختلف (مهم)

افراد مجرد بالای ۱۸ سال میتوانند به تنهایی در لاتاری شرکت کنند.

  • افراد متاهل میتوانند با همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سالشان در لاتاری شرکت کنند.
  • افراد متاهل، میتوانند دو بار در لاتاری شرکت کنند. یک بار یک فرم برای آقا پر شود و اطلاعات خانم در آن گنجانده شود. و یک بار خانم فرم را پر کند و اطلاعات آقا را در فرم خود بگنجاند. این کار قانونیست و میتواند شانس افراد متاهل را دو برابر کند.
  • افراد مجرد بین ۱۸ تا ۲۱ سال میتوانند هم به صورت انفرادی ثبت نام کنند و هم به همراه والدینشان. بدین ترتیب ۳ بار در لاتاری شرکت کرده اند و این شانس برنده شدنشان را بیشتر میکنند. اگر هر یک از والدین برنده شوند، میتوانند به همراه آنها مهاجرت کنند.

یک فرد در صورت برنده شدن، فقط میتواند همراهان مجاز خود را که در زمان ثبت نام در لاتاری نامشان را در فرم آورده با خود ببرد.

نتایج لاتاری هر ساله در تاریخ ۱ می (۱۳ اردیبهشت) از طریق سایت اداره مهاجرت اعلام میشود. تا چند سال اخیر روال بر این بود که نتایج لاتاری به آدرس پستی فرد قبول شده ارسال میشد، اما اکنون اینکار تنها از طریق سایت اداره مهاجرت به صورت آنلاین و با ارائه کد رهگیری (Confirmation Number) منحصر به فرد صورت میگیرد.

 

ico
تیم رویای آمریکا

تیم رویای امریکا این کار را برای شما انجام میدهد و در صورت برنده شدن به اطلاع شما میرساند. البته خودتان هم میتوانید از طریق سایت اداره مهاجرت امریکا به آدرس dvlottery.state.gov/ESC با توجه به کد رهگیری ثبت نامی که به شما داده ایم نتیجه را ببینید.

پس از تعیین فرم خود (مجرد ، متاهل ، متاهل مجزا) به صفحه ثبت نام در لاتاری رفته و طبق راهنما مراحل ساده که در آنجا مشخص شده را دنبال کنید. اگر چنانچه عکس مناسب را تهیه نکرده اید به صفحه تهیه عکس مناسب بروید.

پس از تکمیل فرم مشخصات و پرداخت هزینه ی مربوطه منتظر بمانید تا پرونده ی شما در تاریخ رسمی ثبت نام لاتاری در سایت اداره مهاجرت امریکا ثبت گردد سپس کد رهگیری (کانفیرمیشن نامبر) مخصوص به خود را دریافت کنید تا نتایج قرعه کشی اعلام شود.

اگر نخوانده اید حتما خدمات ما را مطالعه بفرمایید.

هنوز پرسش هایی دارید؟ به صفحه سوالات متداول مراجعه کنید.

برای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا آماده اید؟ قبل از ثبت نام صفحه خدمات ما را و شرایط شرکت در لاتاری را خوانده اید؟

پس تعلل نکنید و امسال را از دست ندهید و همین حالا ثبت نام کنید.

 

نمونه های تصویری از مدارک

 

مهم!

برای دریافت اخبار مهم و ضروری لاتاری، اطلاع از برنده شدن، قرعه کشی دوباره، اطلاعیه های مهاجرت برای فارسی زبانان و همچنین تخفیف های ویژه

ایمیل خود را وارد کنید

 

(ایمیل ها فقط از طریق فیدبرنر گوگل ارسال میشود و همیشه میتوانید لغو اشتراک کنید)