اخبار فوری
خانه / آمار و اخبار / لاتاری گرین کارت ۲۰۱۶ پایان یافت + آمار ثبت نام کنندگان لاتاری
آخرین ثبت نام لاتاری 2016
آخرین ثبت نام لاتاری 2016

لاتاری گرین کارت ۲۰۱۶ پایان یافت + آمار ثبت نام کنندگان لاتاری

لاتاری امسال پایان یافت

سلام خدمت همه ی همراهان همیشگی رویای آمریکا،

ثبت نام لاتاری گرین کارت ۲۰۱۸ یا همان برنامه ی ویزای گوناگونی dv-2018 امروز در ساعت ۱۲ ظهر به وقت واشنگتن و راس ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران پایان یافت.

همه ی عزیزانی که ثبت نامشان را از طریق موسسه ی ما انجام داده اند، ثبت نام شده و رسیدشان برای آنها ایمیل شده.

همچنین کاربران رویای آمریکا میتوانند رسید خود را از طریق حساب کاربری خود دانلود کنند.

نتیجه ی لاتاری از تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ اعلام خواهد شد. ما تمام فرم های اعضا را بررسی میکنیم و در صورت برنده شدن مانند سالهای پیش با آنها تماس گرفته که به امید خدا مراحل پس از قبولی و مهاجرت را انجام دهیم.

 

آمار ثبت نام ها از طریق رویای آمریکا

امسال مجموعا ۳۰۲۰ نفر در سایت ما ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۲۹۴ فرم برای ما ارسال شد که ۷۹۶ فرم کامل شده و ثبت نام آنها انجام شد (با احتساب فرمهای تکراری) طبق این تعداد ثبت نام پیش بینی میشود بین ۹ تا ۱۰ نفر برنده در اردیبهشت ماه داشته باشیم. از هر ۷۹ نفر پیش بینی ماست.

با توجه به آمار های زیر میتوانید ریز آمارهای فعالیت یک ماه اخیر رویای آمریکا را مشاهده کنید. همچنین آمار افراد آنلاین در ساعات مختلف در امروز یعنی روز آخر لاتاری را مشاهده میکنید که رکورد امروز ۲۴۰ نفر آنلاین در ساعت ۷ شب یعنی یک ساعت و نیم مانده به پایان را میبینید. البته ۲۴۰ نفر رکورد کل نیست.

 

یک اتفاق جالب و شاید رکورد جهانی!

اتفاقی که امروز افتاد شدیدا پر استرس و پرهیجان بود و قطعا برای ما یک تجربه ی تکرار نشدنیست و احتمالا تکرار آن غیرممکن است! و شاید هم یک رکورد جهانی باشد به این معنی که آخرین ثبت نام لاتاری در کل جهان را ما انجام دادیم!

اگرچه قصد چنین رکوردی را نداشتیم ولی متاسفانه بدلایل مختلف و فشردگی فرم های باقی مانده ی روز آخر (دقیقه ۹۰ بودن ما ایرانی ها) یک فرم ثبت نام ۸ دقیقه مانده به پایان مهلت لاتاری شروع شد و فقط ۶ ثانیه! مانده به بسته شدن سایت لاتاری تکمیل و رسید آن صادر شد!!!

البته ناگفته نماند این مشتری محترم ساعت ۸ شب تازه اولین ارتباطش را با ما برقرار کرد و فرمش را ارسال کرد. وگرنه از ساعت ۱۱ صبح امروز فرم های ورودی و ثبت نام جدید در سایت بسته بود و تمام فرم ها نیز دیشب تمام شده بودند.

آخرین ثبت نام در لاتاری ۲۰۱۶
آخرین ثبت نام در لاتاری ۲۰۱۶

 

با سپاس از حسن نیت شما و تشکر از حضور شما

همچنین چک کنید

لاتاری

آخرین مهلت ثبت نام در لاتاری DV2019

با توجه به اتمام مهلت ثبت نام لاتاری در روز چهارشنبه ۱ آذر ماه ۹۶ …

2 دیدگاه ها

  1. آمریکا عالی هست و من که آرزوم هست بیام آمریکا اگه قبول بشم همیشه از خدا ممنون هستم واسه این نعمت بزرگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهم!

برای دریافت اخبار مهم و ضروری لاتاری، اطلاع از برنده شدن، قرعه کشی دوباره، اطلاعیه های مهاجرت برای فارسی زبانان و همچنین تخفیف های ویژه

ایمیل خود را وارد کنید

 

(ایمیل ها فقط از طریق فیدبرنر گوگل ارسال میشود و همیشه میتوانید لغو اشتراک کنید)