مهلت ثبت نام لاتاری 2020

با درود، امروز آخرین روز پذیرش و مهلت ثبت نام لاتاری 2020 یعنی لاتاری امسال گرین کارت آمریکا میباشد. از همین الان تا ۲۴ ساعت آینده فرصت دارید فرم مشخصات خود را ارسال نمایید تا در قرعه کشی گرین کارت و اقامت دائم آمریکا شرکت کنید.

ثبت نام لاتاری از وبسایت

ثبت نام لاتاری از ربات تلگرام

اگرچه مهلت ثبت نام رسمی لاتاری در اداره مهاجرت آمریکا تا دو روز دیگر پس از ما ادامه دارد، اما به علت شلوغی بیش از حد و مشکلات عدیده ثبت نام و وبسایت ما روز آخر پذیرشی مبنی بر ثبت نام لاتاری قبول نمیکنیم.

بسیاری از فرمها نیاز به بررسی و اصلاح و تغییر عکس دارند لذا فرصتی باقی نمیماند تا روز آخر اقدام به پذیرش ثبت نام کنیم. در نتیجه

فقط همین یک روز فرصت ثبت نام لاتاری مهیا است.

آخرین مهلت ثبت نام لاتاری آمریکا

اعضای محترم رویای آمریکا که هنوز رسید دریافت نکرده اند هم نگران نباشید ثبت نام شما انجام میشود و این دو روز عدم پذیرش نهایی وقت کامل میدهد که با دقت و فرصت کامل ثبت نام شما انجام شود.

لطفا برای دریافت رسید عجله نفرمایید، اطلاعات شما باید بررسی شود و عکسهای شما اصلاح یا تغییر کنند. در نتیجه عجله چیزی جز بی دقتی ببار نخواهد آورد. ثبت نام شما به موقع و صحیح انجام خواهد شد.

 

مشکلات اخیر وبسایت

با عرض پوزش فراوان از تک تک شما عزیزان که شاهد مشکلات عدیده و بسیار وبسایت و ربات بوده اید، تیم فنی از دو ماه پیش تمام تلاشش را برای حل مشکلات کرد ولی همچنان مشکلاتی همواره وجود داشت.

اشتباهات و مشکلات ثبت نام لاتاری

به چند تا از مشکلات اشاره میکنم و راه حلی نیز پیشنهاد میدهم:

عدم دریافت ایمیل تغییر رمز عبور و فراموشی رمز عبور

بسیار ی از عزیزان رمز عبور خود را فراموش کرده اند و موفق به بازیابی آن نشده اند. با عرض پوزش فراوان لطفا برای بازیابی رمز عبور خود به پشتیبانی وبسایت در همینجا یا پشتیبانی تلگرامی اطلاع دهید تا رمز عبور شما ریست و برای شما ارسال شود.

عدم دریافت ایمیل سراسری توسط همه ی اعضا

بعضی از عزیزان ایمیل های سراسری را دریافت نمیکردند. لذا تقاضا میشود از پست های منتشر شده وبسایت و کانال تلگرام استفاده شود.

مشکلات مربوط به ربات

چندین بار ربات به علت ترافیک زیاد از کار افتاد و بعضی از کاربران بطور موقت موفق نشدند با آن کار کنند. با اینکه روزهای آخر ثبت نام است همین امروز سرور ربات به یک سرور قویتر منتقل شد تا دیگر چنین مشکلی ایجاد نشود. در حال حاضر ربات بخوبی کار میکند و مشکلی در اوقات شلوغی بیش از حد، ندارد.

مشکلات فرم مشخصات

بعضی از عزیزان خصوصا در ابتدای ثبت نامها مشکلاتی با فرم مشخصات داشتند که تا حد امکان همگی رفع شده اند و پوزش بابت اینکه مجبور شدند در پشتیبانی توضیحاتی ارائه کنند. تشکر از همکاری و صبوری شما.

 

کد تخفیف عمومی ثبت نام لاتاری

کد تخفیف لاتاری گرین کارت آمریکا

برای تمامی عزیزانی که به نحوی از مشکلات بالا آزرده شدند برای جبران و همچنین به عنوان آخرین فرصت ثبت نام از طریق رویای آمریکا کد تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفتیم. این کد برای مخاطبان وبسایت و کانال منتشر میشود و همه میتوانند از آن استفاده کنند.

کد تخفیف ۱۰ درصدی:

lastchance

فرصت استفاده از این کد فقط ۲۴ ساعت از هم اکنون است.

از آخرین مهلت ثبت نام لاتاری 2020 استفاده کنید و فرصت را از دست ندهید…

ثبت نام لاتاری از وبسایت

ثبت نام لاتاری از ربات تلگرام

 

به امید موفقیت و پیروزی همه شما عزیزان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =